TÜRK HAVA YOLLARI

En Tatlı Uçuş Eğitimi

En Tatlı Uçuş Eğitimi

Çocuklar Çocuktur!

Geleceğin pilotları, hostesleri ve uçak mühendisleri… 23 Nisan onların bayramı olsa da o gün bile onlar için bizim seçtiğimiz rolleri oynamaları geleneği değişmiyor.

Çocuk Bayramı’nda çocukları birer yetişkin gibi göstermek ve onlardan birer yetişkin gibi davranmalarını beklemek hep normal karşılanmıştır.

En Sevimli Ekip

En Sevimli Uçuç Güvenlik Eğitimi’nin eğitmenlerini, uçak yolculuklarının vazgeçilmez karakterleri arasından seçtik: Önündeki koltuğu kum torbası olarak kullanan “Koltuk Bükücü”, ağlamaya başlayınca desibel rekorlarını kıran “Desibel kırıcı”, tabletim olmadan asla diyen “Tablet kurdu”, “Sorti ustası” “Kamikaze” ve delici bakışlarıyla “Gözcü”.

Eğitim Başlasın!

Küçük eğitmenlerimizin performanslarını birer birer sergilemesiyle uçağın içindeki aksiyonun dozu hızla yükselirken yolcuların imdadına ‘En Sevimli Uçuş Eğitim Kartları’ yetişiyor. Bu kartlardaki bilgilerle yolcular, çocuklarla nasıl empati kurabileceklerini öğreniyor ve onları sakinleştirerek görevlerini tamamlıyor.

En Sevimli Eğitim, En Sevimli Yolla Bitti

70 yolcu ve 20 eğitmenle birlikte birbirinden eğlenceli sahnelerden oluşan filmimiz, teaser versiyonuyla Youtube ve Facebook kullanıcılarının dikkatini çekerek yüksek izlenme ve etkileşim oranlarına ulaştı. Toplamda 2.500.000 izlenmeye ulaşan “En Sevimli Uçuş Güvenlik Eğitimi” kampanyamızla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sosyal medyanın trendleri arasına girdik ve anne-babalardan kampanyamızın doğru içgörüsü için sayısız teşekkür mesajı aldık.