İSTİKBAL

İstikbal Harbiye Açıkhava 2018

İstikbal Harbiye Açıkhava 2018

İstikbal Harbiye Açıkhava Konserleri

Markamız İstikbal’in sponsorluğuyla İstikbal Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde, 12 gün 12 farklı konserle izleyicilerle buluştuk. İran müziğini modern ezgilerle bir araya getiren dünyaca ünlü Mohsen Namjoo ve kamança sanatçısı Mark Eliyahu İstikbal’in sponsoru olduğu Harbiye Açıkhava konseri için ülkemize gelerek sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Kenan Doğulu, yeni çıkan “Vay Be” albümü ve sevilen şarkılarıyla tüm Açıkhava’ya hem nostalji yaşattı hem de dans ettirdi. Athena, Şebnem Ferah ve Teoman ile Harbiye, rock müziğin keyfini doyasıya yaşadı. Son dönemlerin sevilen şarkıcılarından Edis ise İstikbal Harbiye Açıkhava’da ilk kez konser verdi ve merdivenler dahil oturulacak yer bırakmadı. İstanbul’un eşsiz manzarasında seyircileri kahkahaya boğan “Yoldan Çıkan Oyun” ve Broadway'in unutulmaz eserleri arasında yer alan “Damdaki Kemancı” izleyicilere tiyatroyu bir kez daha sevdirdi. Efsanevi müzik grubu MFÖ, gençleri aratmayacak performansıyla izleyicilerini ayakta alkışlattı. Aşk şarkılarının vazgeçilmez ismi Yalın eski ve yeni şarkılarıyla muhteşem bir performans gösterdi. Müziğin doktoru diye anılan Ferhat Göçer, İstikbal Harbiye Açıkhava’nın kapanış konserini verdi.

Sosyal Medyada Her Zaman Vardık! 

İstikbal sosyal medya sayfalarında da her zaman aktif olduk. Yaptığımız canlı yayınlar, konser sırasında çekilen video & fotoğraflarla konsere gelemeyen takipçilerimize adeta o anları yaşattık. Ayrıca düzenlediğimiz yarışmalarımızla da kazananlara hem sevdiği sanatçıların konserini izleme hem de kendileriyle tanışıp fotoğraf çekilme şansı verdik. Konser öncesi yapılan etkinliklerle de insanları dans ettirerek eğlendirdik.

Uykusuzluk ve yorgunluk iş performansımızı nasıl etkileyecek diye düşünürken 12 gün su gibi akıp gitti diyebiliriz.